FlizelinaOcieplaczPikówkaKamele, camelePodszewkaKlejonkiAgrowłókninaAgrotkaninaUsługi cięcia


Odzieżowe taśmy flizelinowe mogą mieć praktycznie dowolną szerokość, choć zwykle minimalna wynosi 10 mm.
Ich podstawowe szerokości (10, 15, 20, 25 mm) posiadamy w stałej sprzedaży.

Formatki z flizeliny technicznej mogą mieć dowolny kształt i rozmiary pod warunkiem, że jeden brzeg nie będzie większy niż 160 cm. Na wszelki wypadek należy jednak przewidzieć stratę w szerokości na poziomie 2 cm.
Terminy realizacji zamówień są ustalane indywidualnie.

Poza usługami cięcia flizelin wszelkich rodzajów posiadamy w ofercie specjalistyczne taśmy odzieżowe będące łatwymi w użyciu bezpośrednimi póproduktami do pasków odzieży. Sprzedajemy je w cenach producenta, bez dodatkowej marży.

Usługi cięcia

     W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych klientów rozpoczęliśmy świadczenie usług cięcia.

     Klienci z branży krawieckiej kupują u nas taśmy stabilizacyjne z flizeliny (najczęściej z klejem), używane później do podklejania i usztywniania drobnych elementów odzieży. Taśmy trafiają m.in. do pasków spódnic i damskich spodni, ale ich użyteczność jest niemal nieograniczona. Najczęściej nasi Klienci poszukują taśm o szerokości 10, 15 i 20 mm w kolorach białym, czarnym lub szarym. Oferujemy również taśmy dodatkowo wzmacniane nicią (na wprost i po skosie) a także przeszywane dodatkowo wzdłuż.

     Dla firm z branży sadowniczej, ogrodniczej i rolniczej przygotowujemy agrowłókniny w określonych przez nie wymiarach w rolkach lub płachtach. Agrowłókniny zawierają środki uodparniające polipropylen na działanie światła słonecznego, co przedłuża ich użyteczność.

     Dla firm z branży meblarskiej przygotowujemy tzw. formatki. Są to płachty flizeliny polipropylenowej (niezwykle wytrzymałej mechanicznie), używanej do przekładek oraz zabezpieczania mebli w transporcie.

     Klientom z branży motoryzacyjnej dostarczamy m. in. pasy flizelinowe służące do usztywniania brzegów elementów materiałowych lub na filtry.

Ceny podane na stronach internetowych Firmy Handlowej ATJ są orientacyjne i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
W celu poznania wiążącej oferty prosimy o kontakt telefoniczny.

Wszelkie pojawiające się na stronach znaki towarowe i loga są właśnością ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Copyright © 2015 by Firma Handlowa ATJ Sp. J.

Created, maintaned & hosted by
Termit Internet Consulting.