Klienci z branży krawieckiej kupują u nas taśmy stabilizacyjne z flizeliny (najczęściej z klejem), używane później do podklejania i usztywniania drobnych elementów odzieży. Taśmy trafiają m.in. do pasków spódnic i damskich spodni, ale ich użyteczność jest niemal nieograniczona. Najczęściej nasi Klienci poszukują taśm o szerokości 10, 15 i 20 mm w kolorach białym, czarnym lub szarym. Oferujemy również taśmy dodatkowo wzmacniane nicią (na wprost i po skosie) a także przeszywane dodatkowo wzdłuż.
Terminy są ustalane indywidualnie przy każdym zamówieniu.

Usługi cięcia

Taśmy z flizeliny

Odzieżowe taśmy flizelinowe mogą mieć praktycznie dowolną szerokość, choć zwykle minimalna wynosi 10 mm. Ich podstawowe szerokości (10, 15, 20, 25 mm) posiadamy w stałej sprzedaży.
Doradztwo: 513 908 808

Agrowłóknina na wymiar

Dla firm z branży sadowniczej, ogrodniczej i rolniczej przygotowujemy agrowłókniny w określonych przez nie wymiarach w rolkach lub płachtach. Agrowłókniny zawierają środki uodparniające polipropylen na działanie światła słonecznego, co przedłuża ich użyteczność.
Doradztwo: 513 908 808

Formatki ochronne do mebli

Dla firm z branży meblarskiej przygotowujemy tzw. formatki. Są to płachty flizeliny polipropylenowej (niezwykle wytrzymałej mechanicznie), używanej do przekładek oraz zabezpieczania mebli w transporcie. W tym zakresie obsługujemy m.in. firmy będące podwykonawcami grupy IKEA.
Formatki z flizeliny technicznej mogą mieć dowolny kształt i rozmiary pod warunkiem, że jeden brzeg nie będzie większy niż 160 cm. Na wszelki wypadek należy przewidzieć stratę w szerokości na poziomie ok. 2 cm.
Doradztwo: tel. 513 908 808

Specjalistyczne taśmy odzieżowe

Poza usługami cięcia flizelin wszelkich rodzajów posiadamy w ofercie specjalistyczne taśmy odzieżowe będące łatwymi w użyciu bezpośrednimi póproduktami do pasków odzieży.
Doradztwo: tel. 513 908 808

Dojazd

Dojazd do Firmy Handlowej ATJ

Łódź, ul. Wólczańska 243

Kliknij po instrukcje dojazdu do Firmy Handlowej ATJ.